Wyjątkowa Gala Business Lunch Delux w Gutowie

Już po raz drugi przedsiębiorcy z naszego regionu spotkali się w bajecznej scenerii zamku w Gutowie na Business Lunch Delux. Po doświadczeniach pierwszego spotkania Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu przystąpiła do partnerstwa w organizacji tej cyklicznej imprezy. Lider i inicjator pomysłu grupa PROQ z Dawidem Wojcieszakiem i Remigiuszem Kalwarskim zaskoczył gości spotkania licznymi atrakcjami.
W części biznesowej zaprezentowane zostały krótkie wykłady.
Jako pierwszy wystąpił dyr. Andrzej Spychalski z Regionalnej Izby Gospodarczej, który przedstawił instrumenty i narzędzia wsparcia biznesowego oferowanego przedsiębiorcom przez Izbę.
Maciej Borowiak, współwłaściciel firmy BREWA zaprezentował efekty podejmowanych i oferowanych działań związanych z optymalizacją kosztów zakupu i zużycia energii elektrycznej. Przedstawił także mechanizmy budowy własnych mini elektrowni w postaci ogniw fotowoltaicznych. Skala oszczędności na zrealizowanych projektach wzbudziła wyjątkowe zainteresowanie.
W kolejnej prezentacji Małgorzata Kulka ze szkoły językowej English Partner zachęcała przedsiębiorców do nauki języka angielskiego nowoczesnymi metodami. Uczestnicy Bussines Lunch w 5 językach wyznali sobie miłość!
O najnowszych trendach w biznesie z wykorzystaniem Internetu wspomniał świeżo upieczony tata Krzysztof Gimla.
Bardzo ciekawe doświadczenia w budowaniu własnego biznesu popłynęły z ust właścicieli kilkunastu nowych bardzo kreatywnych firm, w tym także Start Upów które zostały zaprezentowane w ramach „jednominutowej szansy marketingowej”.
Patryk Boro, kolejny z gości spotkania zdradził uczestnikom Business Lunchu sekret sukcesu. Przekonywał on wszystkich że jednym ze źródeł sukcesu biznesowego jest upadek na samo dno a następnie konsekwencja i zdeterminowanie w realizacji wytyczonego celu.
Egzotyczne, pełne humoru i zaciekawienia było spotkanie z Panią Moniką Banasiak, znaną jako Słowikowa, czy królowa mafii pruszkowskiej, autorka kilku książek. Przedstawiła ona swoją – wcale nie taką straszną – historię. Odpowiedziała również na pytania gości Business Lunchu.
Podczas Business Lunchu gości zabawiał klaun Czesio. Biznesmeni mieli również okazję obejrzeć pokaz Eweliny Wąsalskiej pole Dance i znakomity występ saksofonowy Marka Maciejewskiego, a także prezentację iluzjonisty Tomasza Stachowicza, oraz pokaz barmański w wykonaniu Dawida Dominiaka z Kalisza. Otoczenie sali wyróżniały obrazy rzeszowskiego artysty Piotra Wolfa.
Spotkanie zakończyło się loterią nagród i after party
Znakomity obiad oraz przekąski i drinki towarzyszyły licznym rozmowom networkingowym a w końcowej części spotkania tańcami.
Uczestnicy spotkania opowiedzieli się za kontynuacją tej imprezy a główny organizator i nasza Regionalna Izba Gospodarcza z uznaniem przyjęła propozycję trzeciego spotkania, które zorganizowane zostanie w styczniu pod hasłem Bussines Lunch z Humorem.
Wyznania uczestników spotkania:
Bussines Lunch Delux to wspaniała impreza.
Zapewne przejdzie do tradycji jako impreza kultowa.
Było pouczająco, networkingowo, wesoło, bardzo smacznie i bez nudów.
Impreza skończyła się o godz. 2.00 nad ranem.
Bycie na kolejnej imprezie Business Lunch Delux będzie w dobrym tonie i z poprawnością biznesową.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.